До 1500 осіб зібралися на 12:00 27 лютого біля Офісу президента (ОП) України для проведення акції проти вироку одеському «активісту» Сергію Стерненко.
Перша така акція відбулася 23 лютого. Вона була більш чисельною і супроводжувалася масовими сутичками з правоохоронцями.
На цей раз поліція вирішила не перекривати прохід до ОП. Мітинг відбувався прямо під стінами будівлі. Поліцейські охороняли тільки входи до будівлі. Багато поліцейських і нацгвардейців знаходилося в автобусах на сусідніх вулицях, але їх втручання так і не треба було.

Організатори на мітингу озвучили свої вимоги:
1. Негайно звільнити з в'язниці Стерненка і всіх «політв'язнів».
2. Відновити судову систему, а саме перезапустити Вищу раду правосуддя. Нових членів цих органів вимагають «набрати в чесному конкурсі».
Приблизно через годину вирішили сформувати колону і піти до Офісу Генерального прокурора (ОГП), щоб «нагадати Ірині Венедиктової, що вона — чума». Але йти вирішили не прямо до ОГП, а зробити коло урядовим кварталом. По дорозі запалювали фаєри і димові шашки.
Підірвали кілька петард, але організатори попросили «більше так не робити, тому що в колоні йдуть ветерани війни, їх це травмує».
Коли прийшли до ОГП, спочатку почали скандувати «Свободу політв'язням» і «Стерненко», а потім у вікна будівлі і на її козирок полетіли фаєри, які не заподіяли шкоди.
Близько 14 години учасники протесту, хто ще залишався біля будівлі ОГП, почали розходитися.
Організатори акції закликали вийти на мітинг 9 березня. В цей день має відбутися з'їзд суддів України, на якому мають обрати нових членів Вищої ради правосуддя.
Контекст. 23 лютого одеський суд засудив Сергія Стерненка і Руслана Демчука до 7 років і 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна у справі про викрадення людини.
Після цього в дев'яти містах пройшли акції на підтримку Стерненко. У Києві мітингували біля Офісу президента, там були сутички, затримали 24 особи, але всіх швидко відпустили.