Facebook Pixel

Керівник «Авіаліній Антонова» має незадекларовану нерухомість в окупованому Криму — ЗМІ

У керівника «Антонова» знайшли незадекларовану нерухомість в окупованому Криму. Фото: info360.news

У керівника «Антонова» знайшли незадекларовану нерухомість в окупованому Криму. Фото: info360.news

Керівник авіатранспортного підрозділу держпідприємства «Антонов» Михайло Харченко має незадекларований готель Villa Rosa, розташований у селищі Коктебель, неподалік Феодосії, на узбережжі Чорного моря. Водночас у 2020-му році його право власності на цей об’єкт було зареєстровано за російськими законодавством. Про це повідомляють журналісти програми «Схеми».

Власником цього майна Харченко став у 2008 році, проте, від початку роботи директором підприємства «Антонов» він не вказував цієї нерухомості у своїй майновій декларації.

Згідно з витягом на цей об’єкт із Єдиного державного реєстру нерухомості РФ, право власності на готель було перереєстровано на Харченка вже за російськими законами. Це сталося у листопаді 2020 року, коли Харченко вже був на посаді керівника авіатранспортного підрозділу «Антонов».

Telegram Logo

Цьогоріч Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) перевірило декларації Харченка і знайшло невідповідності між його реальним майновим станом і задекларованим на суму у понад 1 мільйон гривень. Зокрема, там зафіксували відсутність в декларації Харченка майна в окупованому Криму і звернулися до нього за роз’ясненням.

Quote«Враховуючи непросту економічну та політичну ситуацію, що склалася в нашій країні, а також з метою уникнення негативних наслідків, можливих переслідувань мене та членів моєї сім’ї, мною ухвалено рішення про відчуження цього майна. Ці об’єкти було відчужено на початку 2021 року, однак до копій договорів відчуження я не маю доступу», – повідомив Харченко НАЗК.

У діях директора «Авіаліній Антонова» в Нацагентстві помітили ознаки «недостовірного декларування». І передали цю інформацію до Національної поліції.

Видання звернулося до Харченка з проханням про коментар. Він заперечив, що є власником цього майна і порадив звернутися до НАЗК. Він також відмовився коментувати актуальні документи, які журналісти офіційно отримали в реєстрі нерухомості України, з яких випливає, що власником цього майна є саме він.

Коментарі

Всі новини