Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Легка авіація. «Антонов» розробляє новий літак на базі Ан-38

«Антонов» розробляє новий літак на базі Ан-38. Фото: сайт держпідприємства

«Антонов» розробляє новий літак на базі Ан-38. Фото: сайт держпідприємства

Державне підприємство «Антонов» починає роботу над створенням літаків на базі Ан-28 і Ан-38.

За словами генерального директора компанії Сергія Бичкова, представити новий літак планують упродовж двох — трьох років. Про це він розповів в інтерв'ю виданню «Апостроф».

За його словами, одним із потенційних партнерів, котрі зацікавлені в реалізації програми, є американська компанія Legacy, яка займається приватними авіаперевезеннями. Крім того, постачати двигуни на літаки пропонує компанія «Мотор Січ».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Зараз ми розпочинаємо відновлення робіт із легкої авіації на базі літаків Ан-28 і Ан-38. І я впевнений, що в найближчі два — три роки ви побачите, що такий літак буде створений. Літаки тієї місткості, про яку я говорю, зараз не виробляють. Гадаю, що через три роки ви побачите прекрасний літак на базі Ан-38», — сказав Бичков.

Згідно з інформацією на сайті держпідприємства, Ан-38 створений на базі літака короткого зльоту й посадки Ан-28, від якого відрізняється подовженим фюзеляжем, обладнанням і новими двигунами. Літак може перевозити пасажирів (27 осіб), пошту й вантажі на місцевих повітряних лініях із максимальною швидкістю 405 км/год на відстань 900 км, його максимальна вантажність 2,5 тис. кг.

Коментарі

Всі новини