Facebook Pixel

«Антонов» замовив у «Мотор Січі» послуг на 920 мільйонів гривень

Держпідприємство «Антонов», що входить до складу «Укроборонпрому», уклало угоду з «Мотор Січчю» на збільшення ресурсу двигунів для «Мрій» та «Русланів». Як свідчать дані ProZorro, вартість контракту складає 920 млн грн.

Авіаційний турбореактивний двоконтурний трьохвальний двигун Д-18Т. Фото: Spotters Aero

Авіаційний турбореактивний двоконтурний трьохвальний двигун Д-18Т. Фото: Spotters Aero

Галузеве видання Defence News повідомляє, що згідно з умовами угоди «Мотор Січ» за вказані гроші здійснюватиме поетапне збільшення ресурсів авіаційним двигунам у складі літаків Ан-124-100 «Руслан» та Ан-225 «Мрія». За офіційними підрахунками, ціна збільшення експлуатаційного ресурсу на одну годину складає $264 (близько 7,1 тис. грн). Таким чином, за вказану в контракті суму у 920 млн грн можна продовжити ресурс двигунів на 129 420 годин, що в перерахунку становить приблизно 15 років.

Контекст. У складі «Авіаліній Антонова» нині нараховується сім «Русланів» та одна «Мрія».

У червні цього року «Антонов» замовив у «Мотор Січі» чотири турбореактивні двигуни для транспортного літака Ан-178. Загальна вартість замовлення склала 414,99 млн грн.

Раніше Міноборони України замовило «Антонову» три літаки Ан-178. Вони можуть використовуватися для доставки особового складу, озброєння і легкої військової техніки посадковим і парашутним способами, а також для транспортування вантажів.

Державний Укрексімбанк надав «Антонову» кредит близько 3 млрд грн на будівництво трьох літаків Ан-178 для ЗСУ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉