Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Гонконзі запустили п'ятигодинний автобусний маршрут для бажаючих виспатися

У Гонконзі запустили автобусний маршрут компанії Ulu Travel довжиною 76 км спеціально для пасажирів, які втомлюються на роботі та засипають у громадському транспорті.

76-кілометрова п'ятигодинна поїздка на звичайному двоповерховому автобусі призначена для людей, яких легко заколисувати довгою їздою, повідомляє apnews.

Ціна квитка — від 13 до 51 долара, вона залежить від поверху. У набір для сну входять беруші та щільна маска. Квитки на перший Sleeping Bus Tour, який запустили 16 жовтня, повністю розпродали.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Коли ми проводили мозковий штурм із приводу нових турів, я побачив у соцмережі повідомлення мого друга, в якому говорилося, що він нервував через свою роботу та не міг спати ночами. Але коли він їхав в автобусі, він був здатний на здоровий сон. Його пост надихнув нас на створення цього туру, який дає змогу пасажирам просто спати в автобусі», — поділився Кеннет Конг, менеджер із маркетингу та розвитку бізнесу ulu travel, організатор автобусних турів.

За словами докторки Ширлі Лі, головної дослідниці клініки та лабораторії дослідження сну при Університеті Гонконгу, схильність засипати в громадському транспорті — це свого роду умовність.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Людям у Гонконзі не вистачає часу на сон. Ось чому нам доводиться начебто використовувати інший час для сну, що відбувається під час нашої щоденної поїздки на роботу, особливо коли ми дістаємося на громадському транспорті», — пояснила Лі.

У деяких людей громадський транспорт асоціюється зі сном, тому їм легше заснути в автобусі.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини