Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Китайська компанія придбала половину української біржі ПФТС

Фото: Family Office

Фото: Family Office

Товарна біржа Bohai Commodity Exchange (BOCE, Гонконг) придбала пакет акцій фондової біржі ПФТС у розмірі 49,9% статутного капіталу. Про це повідомляється в системі розкриття інформації НКЦПФР.

При цьому офшорні компанії Primeview (8,5%, Беліз), Dakal (9,37%, Беліз), Crookston (9,06%, Беліз) і Boline (9,21%, Маршаллові Острови), бенефіціари яких невідомі, вийшли зі складу власників ПФТС, повідомив Finclub

Компанія Parvana знизила свою частку з 8,9% до 0,11%, а «Альтана інвестмент менеджмент» збільшила з 2,3% до 5,1%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У грудні 2018 року Антимонопольний комітет схвалив повторну заявку BOCE на покупку частки в ПФТС у розмірі більше 25%. Травневу заявку АМКУ відхилив.

Наприкінці серпня 2018 року акціонери «Української біржі» запропонували BOCE стати акціонером з часткою 36% внаслідок додаткової емісії, однак ця угода не відбулася.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контент

BOCE – найбільша спотова товарна біржа Китаю з річним обігом $1 трлн. Заснована 2009 року за участю приватних китайських інвесторів, кількох державних компаній і одного муніципалітету.

2016 року вона стала власником «Українського банку реконструкції і розвитку».

За три квартали минулого року обсяг торгів на ПФТС склав 78 млрд грн, або 37,8% обігу фондових бірж України. Лідирує на ринку біржа «Перспектива» (60,8%), третя – «Українська біржа» (1,4%). В обсязі торгів ПФТС за вказаний період 94% припало на ОВДП.

Коментарі

Всі новини