«Труїти людей?» Ресторатор та інвестбанкір посперечалися про їжу після пандемії

Літня тераса ресторану. Фото: УНІАН

Літня тераса ресторану. Фото: УНІАН

Засновник і генеральний директор інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа вважає, що ресторани та інші заклади сфери послуг найбільше постраждали через карантин. Працівники цієї галузі повинні передбачити, яким буде ринок, коли країна увійде в реальну кризу, зазначив Мазепа.

Про це він заявив під час однієї з відеоконференцій проєкту РG, які публікуються на сайті щосереди о 17:00, або Five o'clock.

«Найглибше падіння я очікую наприкінці літа чи на початку осені. Кожен повинен спробувати відповісти на питання, яким буде ринок на виході. І вже зараз підлаштовуватися під ті ринкові умови, які складатимуться».

Ігор Мазепа

Ігор Мазепа

Гендиректор інвесткомпанії Concorde Capital

За словами Мазепи, до ресторанів не повернеться близько половини відвідувачів чи взагалі половина ресторанів закриється. Крім того, на його думку, скоротиться і середній чек, тому що клієнти збідніють.

Telegram Logo
Quote«Однак подивіться, які черги були на «Макдрайвах», за умови, що сам ресторан закритий», — додав інвестбанкір.

Співвласниця кафе «Вино і люди» Віола Кім на це відповіла так: «Тоді ми будемо продавати по 40 грн і труїти людей. Багато рестораторів навіть припустити собі такого не можуть».

Мазепа зазначив, що зараз хтось вчиться виробляти продукт гарної якості, підраховує, скільки часу він витрачає від замовлення до його видачі та розмірковує, з ким він може співпрацювати.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Безумовно, ти теж тут між дилемою. Ти можеш продавати сендвіч за 30 грн або ти можеш зробити іншу філософію продукту. Багато рестораторів Києва стали знаменитими у всьому світі через відношення до якості та сервісу. Я теж думала про заморожування за ці два місяці. Але я розуміла, який продукт я буду робити. Я не можу продати пельмені з чистого м'яса по 90 грн за кілограм».

Віола Кім

Віола Кім

Співвласниця кафе «Вино і люди»

На думку Мазепи, зараз у галузі обслуговування процеси не налагоджено, і протягом останніх двох місяців у людей зникла звичка сидіти та довго чекати на своє замовлення.

Контекст. В Україні з 17 березня діє заборона на роботу торгових залів та закладів громадського харчування. Літнім терасам громадського харчування дозволили працювати лише після 11 травня.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини