Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Скандально відома Третьякова хоче вилучити власність профспілок на $2 млрд

Голова Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова з фракції «Слуга народу» має намір вилучити з власності Федерації профспілок України нерухомість вартістю $2 млрд для приватизації.

Під вилучення з подальшим продажем потрапляє майно Федерації профспілок України (ФПУ), такі як будівлі профспілок, готель «Турист» і санаторно-курортні комплекси, заявила Третьякова під час зустрічі з журналістами в п'ятницю, 26 червня, повідомляє «Укрінформ».

Відповідний законопроект №2681 зареєстрований у Верховній Раді.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Він робить реституцію майна, яке було передано профспілковому руху в 1960 році. Це наказ Міністерства охорони здоров'я СРСР, згідно з яким більш ніж 4 тисячі об'єктів були передані в управління, там прямо написано — не у власність, а в управління ВЦРПС (Всесоюзна центральна рада професійних спілок, — ред.)», — зазначила Третьякова.

Довідка. Після набуття Україною незалежності радянська профспілкова структура ВЦРПС трансформувалася у ФПУ. Аудит майна ФПУ не проводився, а на його базі було створено два акціонерних товариства — Укрпрофоздоровниця і Укрпрофтур.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Днями Третьякова потрапила в скандал у зв'язку з висловлюваннями про «дітей низької якості» і стерилізацію жінок з бідних верств населення. Очевидно з ціллю зменшення народжуваності. Такі висловлювання трактуються як соціальний расизм.

Фігура Третьякової вкрай цікава. Вона виходець із страхового бізнесу, але при цьому активіст безлічі громадських організацій з нагляду за державними фінансами соціальної спрямованості. Зокрема очолювала громадську раду при Пенсійному фонді України та була членом правління Пенсійного фонду України.

Третьякова також входила до складу громадських рад при Міністерстві охорони здоров'я, Міністерстві соціальної політики, Міністерстві фінансів і Міністерстві доходів і зборів України.

Коментарі

Всі новини