Facebook Pixel

Наприкінці 2022 року третина українців не мали роботу: Рейтинг

Серед тих, хто мав роботу до війни, 40% працювали у звичному режимі, 17% стали працювати віддалено або частково, 8% — знайшли нову роботу. Про це повідомляє у своєму дослідженні Соціологічна група «Рейтинг».

1.jpg

Більша половина українців, за даними опитування, відчувають падіння власних доходів. Рівень доходів з початку війни у 6% респондентів збільшився, у 36% — майже не змінився, у 17% — незначно зменшився, у 30% – значно зменшився. 10% опитаних втратили практично всі доходи.

2.jpg

16% опитаних українців стали вимушеними внутрішніми переселенцями або біженцями в інших країнах з 24 лютого. 12% — виїжджали, але вже повернулися додому. 72% не змінювали своє місце проживання. Половина тих, хто виїхав, планують повертатися додому тільки по закінченню війни. 10% планують повернення найближчим часом, 23% — ще перечікують, 11% — не планують повертатися додому. Серед мешканців територій, близьких до бойових дій (південь-схід) дві третини сьогодні проживають поза своїми домівками.

46% зазначили, що за час війни стан їхнього фізичного здоров’я не змінився, у 32% — скоріше погіршився, у 21% — значно погіршився. Частіше про погіршення говорили мешканці територій зони бойових дій, старші та бідніші опитані, жінки, ті, хто покинув свої домівки, зазнав поранень або втратив близьких внаслідок війни.

Опитування проведене 23-26 грудня 2022 року по всій Україні за виключенням тимчасово окупованих Росією територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв'язок. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews — телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Нагадаємо, що згідно дослідженню Gradus Research, за кордон переїхали 11% опитаних українських підприємств.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉