Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Toyota збільшила прогноз чистого прибутку на 25%

Toyota прогнозує підвищення чистого прибутку за фіскальний рік, який закінчиться в березні 2020 року, на 25% — до 2,35 трлн єн ($21 млрд), незважаючи на епідемію коронавірусу. Про це повідомляє Nikkei Asian Rewiev.

Причиною різниці у 200 млрд єн порівняно з попереднім прогнозом стало підвищення продажів автівок у Китаї та прибутковість у США.

Компанія очікує, що прогноз операційного прибутку залишиться незмінним, незважаючи на зниження продажів на 2%, до 29,5 трлн єн, та зростання прибутку на 1%, або 100 млрд єн — до 2,5 трлн єн.

Toyota передбачає, що світові продажі зростуть до 10,73 млн авто (+1%) у порівнянні з запланованими 10,7 млн одиниць. Також компанія очікує стати найбільшим японським виробником на китайському ринку завдяки збільшенню обсягів продажу до 1,8 млн автівок (на 10%). Це дозволить Toyota зайняти 6% ринку в Китаї.

Зростання частково відбулося завдяки представленню нових моделей. У 2018-2019 роках компанія випустила на американський ринок удвічі більше нових моделей автівок (10), ніж у 2016-2017 роках.

Водночас у Китаї Toyota представила 11 нових моделей, хоча за попередній період на ринку з'явилася лише одна.

Проте коронавірус загрожує міжнародному ланцюгу поставок автовиробника.

Представник компанії Масайоші Шираянагі на пресконференції заявив, що Toyota відкладе співробітництво з Китаєм до 9 лютого. Також він відмітив, що поки не прийнято жодних рішень на період після цієї дати. Однак у компанії немає заводу в місті Ухань — епіцентрі епідемії — на відміну від Honda Motor, яка була змушена закрити чотири підприємства в Китаї.

Проте ситуація з коронавірусом не вплине на зведений результат фіскального року, який закінчиться в березні 2020 року, адже прибуток від філіалів Toyota в Китаї враховує лише останні три місяці 2019 року.

Контекст. The Walt Disney Company очікує $175 млн збитків через китайський коронавірус. Причиною може стати закриття парків розваг у Шанхаї та Гонконгу. Ящо це відбудеться, то Disney отримає збитки в розмірі $135 млн і $40 млн відповідно.

За розрахунками Всесвітньої організації охорони здоров’я, на боротьбу з коронавірусом у всьому світі доведеться витратити $675 млн.

Коронавірус вперше з'явився в Ухані (Китай) наприкінці грудня 2019 року. Згідно з останніми даними, кількість загиблих від нового вірусу становить 565 людей, з них 563 – в Китаї. Загальна кількість інфікованих — 28 018 осіб.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини