Facebook Pixel

На боротьбу з поширенням коронавірусу треба $675 млн — ВООЗ

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) підрахувала, що для боротьби з подальшим поширенням спалаху коронавірусу 2019-nCoV в Китаї та в усьому світі потрібно $675 млн.

Як повідомляє ВООЗ, спалах несе високі ризики в Китаї та на глобальному рівні. Найбільше організацію турбують країни, в яких відсутності тест-системи для виявлення інфікованих.

Стратегічний план реагування організації розрахований на лютий-квітень 2020 року. Його основні задачі полягають в обмеженні передачі вірусу від людини до людини; у вчасній ідентифікації, ізоляції та лікуванні пацієнта; в мінімізації соціальних та економічних наслідків; у зменшенні розповсюдження вірусу від тварин.

План орієнтовано на швидке налагоджування міжнародної координації та оперативної підтримки; на підвищення готовності країн до реагування та прискорення пріоритетних досліджень та інновацій.

Контекст. Влада Китаю 31 грудня оголосила про спалах у місті Ухань пневмонії, що викликана коронавірусом нового типу. ВООЗ нещодавно визнала спалах коронавірусу надзвичайною міжнародною ситуацією.

Спалах смертельного коронавірусу в перший день торгів після тривалих новорічних канікул обвалив китайські акції.

Щоб попередити паніку та підтримати економіку КНР, регулятори оприлюднили низку заходів щодо забезпечення стабільності своєї фінансової системи капіталізацією на суму $45 трлн. Зокрема, йдеться про вливання ліквідності в розмірі 1,2 трлн юанів ($173,81 млрд) у фінансові ринки.

Згідно з останніми даними, кількість загиблих від нового вірусу становить 565 людей, з них 563 – в Китаї. Загальна кількість інфікованих становить 28 018 осіб.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉