Facebook Pixel

ТОП-5 головних новин за 23 грудня від The Page

23 грудня у США підписали оборонний бюджет, що включає й допомогу Україні, а у Києві облаштували додаткові пункти обігріву.

Детальніше у матеріалі.

Байден підписав закон про оборонний бюджет. Він включає $800 млн для України

Президент США Джо Байден підписав оборонний бюджет країни. Згідно з ним, Міноборони США виділять $858 млрд. США виділяють $6 млрд на стримування росії в Європі та додаткові $800 млн на допомогу Україні. Закон передбачає посилення санкцій проти росії. Заборона співпраці США з росією у військовій сфері продовжується на пʼять років.

Рада ЄС встановила граничні ціни на газ

Рада ЄС офіційно затвердила тимчасовий механізм обмеження надмірно високих цін на газ. Рада офіційно прийняла ухвалу, що встановлює механізм корекції ринку для захисту громадян і економіки від надмірно високих цін. Гранична ціна на газ становить 180 євро за МВт-год.

Окупанти знесли руїни драмтеатру в Маріуполі

російські загарбники знесли будівлю драматичного театру в Маріуполі, на який 16 березня 2022 року скинули надпотужну бомбу, добре усвідомлюючи, що в приміщення ховалися сотні мирних мешканців. Задля знищення слідів скоєних воєнних злочинів росіяни також зносять будинки в тимчасово окупованому місті, що постраждали від бомбардувань і обстрілів найбільше.

Іран запланував наростити надання передової зброї росії, — ізраїльська розвідка

Іран не тільки не збирається припиняти підтримувати воєнні амбіції росії, а й запланував наростити постачання передової зброї агресору. Керівник національної розвідувальної служби Ізраїлю «Моссад» Давид Барнеа повідомляє, що Іран намагається зберігати це у таємниці.

У Києві облаштували додаткові пункти обігріву

Київська влада оголосила про облаштування ще понад півсотні пунктів обігріву в Голосіївському, Дніпровському, Оболонському та Святошинському районах. Йдеться про 52 нових пункти, де люди можуть зігрітися, підзарядити гаджети, отримати актуальну інформацію в разі тривалої відсутності електроенергії та тепла в їхніх домівках.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉