Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україною прокотилася хвиля «мінувань»: вибухівку шукають у шести містах

Тернопіль, Вінниця, Хмельницький, Кропивницький, Рівне, Черкаси: поліція перевіряє інформацію про замінування об’єктів . Фото: Нацполіція

Тернопіль, Вінниця, Хмельницький, Кропивницький, Рівне, Черкаси: поліція перевіряє інформацію про замінування об’єктів . Фото: Нацполіція

У четвер, 4 серпня, до правоохоронних органів одразу декількох українських міст надійшла інформація про ймовірне замінування вокзалів, ринків та інших людних місць. Натепер відомо, що вибухові пристрої спеціалісти шукають у Рівному, Тернополі, Черкасах, Вінниці, Хмельницькому та Кропивницькому. Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко.

У Тернополі поліція перевіряла залізничний вокзал і Центральний універмаг. За словами очільника Тернопільської ОВА Володимира Труша, дані не підтвердилися, загроз експерти не виявили.

У Кропивницькому надійшла інформація про ймовірне замінування місцевого Центрального ринку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У Хмельницькому на наявність вибухівки перевіряють одразу три об’єкти: автовокзал, овочевий ринок і залізничний вокзал.

У Рівному спеціалісти здійснюють перевірку залізничного та автовокзалів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У Вінниці вибухотехніки та кінологи перевіряють Центральний ринок і залізничний вокзал.

У Черкасах надійшло повідомлення про замінування залізничного вокзалу, автовокзалу та пошти, що на вулиці Хоменка, повідомляє «Суспільне». За результатами перевірки вибухонебезпечних предметів виявлено не було.

Контекст. За оцінкою ДСНС, Україна вийшла на перше місце за обсягами замінованих територій у світі. На те, щоб повністю очистити українські акваторії та суходіл, піде майже десятиліття.

Коментарі

Всі новини