Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Степанов назвав терміни нових поставок вакцин від коронавірусу

Максим Степанов. Фото: скріншот

Максим Степанов. Фото: скріншот

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов очікує поставки в Україну 1,4 млн доз вакцин від коронавірусу до кінця травня в рамках міжнародної ініціативи COVAX. Про це він заявив 23 квітня ввечері в ефірі телеканалу «Україна 24».

Він також прояснив ситуацію з постачанням китайської вакцини Sinovac. «Буквально сьогодні ми отримали повідомлення, що партію в обсязі до 500 тис. доз ми повинні отримати в перших числах травня. І протягом травня ще до мільйона доз ми повинні отримати», — сказав міністр.

Щодо поставок вакцини CoviShield з Індії поки немає ясності. «В Індії зараз ситуація близька до катастрофи — 335 тисяч за останню добу захворіло», — сказав міністр.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Що стосується прямого контракту з Pfizer, то за їхніми запевненнями, в травні ми повинні почати отримувати перші дози. Більш детально, скільки отримаємо в травні, ми чекаємо повідомлення наступного тижня», — пояснив Степанов.

Він також підтвердив, що вироблена в Південній Кореї вакцина AstraZeneca, яку отримала Україна, має термін придатності до 31 травня, але закликав не турбуватися з цього приводу, всю вакцину встигнуть використати до цієї дати.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. Щотижневий дайджест The Page боротьби з COVID-19: російський імуноглобулін, нові штами і ліки проти артриту.

За добу 22 квітня в Україні на коронавірус захворіли 14 277 осіб, померли — 434, одужали — 18 964.

Коментарі

Всі новини