Telegram зняв претензії на товарний знак GRAM і відкликав позови

Telegram більше не має претензій на товарний знак GRAM і припиняє судовий розгляд з компанією Lantah щодо цього питання.

Популярний месенджер також оплатить всі юридичні витрати, повідомляє Decrypt.

Раніше Telegram добився тимчасової заборони на використання знака GRAM невеликою технологічною компанією Lantah, яка планувала випустити однойменний токен для «першого у світі безмежного маркетплейсу».

Telegram Logo

У світлі мирового врегулювання питання Lantah звернулася з вимогою «обґрунтованої компенсації» за послуги юристів. Але Telegram вважав, що велика частина витрат виникла унаслідок його безуспішної стратегії в цій справі, і відмовився від відшкодування. Дійсно, раніше суд задовольнив вимогу Telegram про винесення тимчасової заборони.

Суд відмовився визнавати витрати Lantah надмірними або необов'язковими та постановив стягнути з позивача компенсацію витрат відповідача. Суд також постановив зняти тимчасову заборону на використання товарного знака.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Права на товарний знак GRAM належать Telegram, який також планував випустити токен на власному блокчейні TON.

Розгляди з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) змусили Telegram відмовитися від запуску TON і провести розподіл GRAM серед інвесторів.

Офіційно судовий розгляд із SEC було врегульовано 26 червня.

Клопотання про відкликання претензій до Lantah «зі збереженням права пред'явлення позову на тій самій підставі та без умов» було оформлено ще 9 червня.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини