Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Telegram і SEC пішли на мирову: про що домовилися та що це означає

Фото: flickr

Фото: flickr

Компанія Павла Дурова Telegram Inc. підписала мирову угоду з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC), через розбірки з якою зірвався запуск блокчейн-платформи TON і криптовалюти Gram. Однак її ще має затвердити суд.

Як випливає з листа SEC Кевіну Кастелу, який вів справу, Дуров повинен сплатити штраф у розмірі $18,5 млн. Крім того, він зможе в майбутньому випускати інші цифрові активи.

  • Комісія встановила, що Telegram завдав шкоди інвесторам у розмірі $1,22 млрд і повинен повернути їм $1,22 млрд з $1,7 млрд коштів, зібраних у рамках ICO. Зробити це він повинен протягом 30 днів, а впродовж чотирьох років має повернути всі вкладення інвесторів.
  • Також Telegram зобов'язався не порушувати Акт про цінні папери від 1933 року в тих частинах, які, на думку SEC, компанія порушила під час ICO Telegram 2018 року.
  • Варто також зазначити, що тепер компанія Дурова повинна повідомляти Комісію про випуск цифрових активів за 45 днів.

Що про це думає Дуров й інвестори TON?

За словами Дурова, через накладені судом обмеження на проєкт TON, який так і не було запущено, компанія не бачила сенсу продовжувати судовий процес, у зв'язку з чим скористалася можливістю завершити спір, не доводячи його до певного результату. Про це Дуров написав у своєму Telegram-каналі. Варто зазначити, що Telegram уже виплатив інвесторам понад $1,2 млрд грошима або у вигляді договорів про позику.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Видання The Bell, яке спілкувалося з інвесторами, пише, що вони вважають угоду хорошою новиною для тих, хто вже конвертував свої інвестиції в TON у позику Telegram на рік.

Контекст. Наприкінці 2017 року стало відомо про те, що Telegram збирається з початку 2018 року провести монетизацію месенджера. У січні 2018 року Telegram заявив про плани провести ICO. За підсумками двох закритих попередніх раундів розміщення токенів блокчейн-платформи Telegram Open Network месенджер залучив близько $1,7 млрд.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Комісія з цінних паперів і бірж США назвала такі дії месенджера «незареєстрованою пропозицією цінних паперів», тому в жовтні 2019 року подала позов до Telegram Group Inc. та її філії Ton Issuer Inc. Регулятор вимагає, щоб суд визнав факт порушення, наклав штрафні санкції та стягнув отримані кошти на користь держави.

Після другого відстрочення запуску через юридичні складнощі компанія запропонувала інвесторам або повернути 72% вкладених грошей зараз, або оформити інвестиції як кредит під великий відсоток, який Telegram поверне їм через рік або раніше.

Коментарі

Всі новини