IT

Інвестори розчарувалися щодо планів Telegram запускати платформу TON – ЗМІ

Інвестори блокчейн-платформи отримали нову пропозицію від Telegram. Фото: vc.ru

Інвестори блокчейн-платформи отримали нову пропозицію від Telegram. Фото: vc.ru

Інвестори блокчейн-платформи Павла Дурова отримали нову пропозицію від Telegram. Вивчивши її, деякі з них зробили висновок, що команда Дурова відмовилася від планів щодо запуску блокчейну та криптовалюти. Про це пише The Bell.

Інвесторам було запропоновано оформити їхні вкладення у проєкт TON як кредит під 52,77% річних. Тоді інвестори зможуть розраховувати на повернення 110% своїх первісних вкладень у 2021 році. Водночас Telegram залишає за собою право погасити цей кредит будь-коли. У такому разі інвестори отримають 72% початкових вкладень плюс відсотки за кредитом, які будуть нараховані до дати його погашення.

Ще минулого тижня команда Telegram пропонувала інвесторам, які вирішать залишитися в угоді, утретє перенести дату запуску проєкту на 30 квітня 2021 року. Тепер від обіцянки запустити через рік блокчейн і роздати інвесторам криптовалюту Gram компанія, власне, відмовляється.

Telegram Logo

Про те, чи збирається команда Павла Дурова в принципі продовжувати роботу над проєктом TON, у новому листі згадки немає. Інвестори, з якими поспілкувався The Bell, у цьому сумніваються.

Контекст. Федеральний суд Південного округу штату Нью-Йорк заборонив передавати цифрові токени Gram інвесторам блокчейн-платформи TON. Суд визнав криптовалюту цінними паперами і став на сторону SEC. Також суд продовжив заборону на випуск криптовалюти Gram до 30 квітня, оскільки саме на цей день було перенесено запуск блокчейну TON.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У 2020 році в месенджері Telegram хочуть впровадити функцію групових відеодзвінків. У сервісі відзначили, що зосередяться на тому, щоб вони були безпечними.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини