Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Telegram готовий відкласти запуск блокчейн-платформи TON

Ілюстрація: blockchain360

Ілюстрація: blockchain360

Команда блокчейн-платформи Telegram Open Network (TON) розглядає можливість перенесення запуску проекту у зв'язку з позовом Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). Про це повідомило агентство ТАСС з посиланням на лист компанії до інвесторів.

«Ми наполегливо працюємо над тим, щоб оперативно вирішити цю проблему, і сподіваємося надати нову інформацію протягом наступного тижня», — сказано в листі. Також говориться, що компанія розглядає різні варіанти виходу із ситуації, в тому числі перенесення дати запуску кріптовалюти Gram, який повинен відбутися 31 жовтня.


11 жовтня SEC повідомила, що добилася тимчасової заборони щодо офшорів Telegram Group і її «дочки» TON Issuer. У комісії вважають, що вони здійснили первинне розміщення (ICO) токенів Gram в США без відповідної реєстрації.

Про що йде мова

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • Telegram Open Network (TON), за задумом його творців, — це швидкий і безпечний мережевий проект на основі блокчейна. Свого роду суперсервер, на базі якого може бути запущена маса різних додатків. У нього є власна криптовалюта Gram, підтримка мікротранзакцій і сотні мільйонів існуючих користувачів Telegram, які автоматично отримають доступ до всіх сервісів на платформі TON. Фактично, TON — це усічена версія інтернету.
  • Блокчейн — побудована за певними правилами безперервний послідовний ланцюжок блоків, що містять інформацію. Копії ланцюжків зберігаються на безлічі різних комп'ютерів незалежно один від одного.
  • Gram — криптовалюта на основі платформи TON. За задумом розробників, Gram повинен стати кріптоаналогом Visa і Mastercard.
  • Криптовалюта — різновид цифрової валюти, створення і контроль за якої базуються на криптографічних методах. Функціонування криптовалют може бути засноване на різних технологіях, і блокчейн — одна з них.

Коментарі

Всі новини