Світовий рейтинг англійської мови: Україна піднялася на новий рівень

1.png

Україна 2020 року піднялася у світовому рейтингу володіння англійською на 44-те місце зі 100 можливих, повідомляється в «Індексі EF EPI».

Україна перейшла з групи країн із низьким рівнем до групи із середнім рівнем володіння нею. Зараз приблизно 63% дорослих українців володіють англійською (жінки – 63%, чоловіки – 63,13%). Під середнім рівнем розуміється ведення переговорів, написання робочих електронних листів на знайомі теми, розуміння текстів пісень, у низькому – орієнтування в англомовних країнах якуриста, підтримання бесіди з колегами, розуміння нескладних електронних листів від колег. Високий рівень володіння передбачає вільне читання текстів просунутого рівня, розуміння мови в телевізійних програмах, читання газет.

У світі цей показник становить 62%, у Європі — 69%.

Telegram Logo
2.png

Крім України, до групи середнього рівня потрапили: Італія (30-те місце), Іспанія (34), Китай (38), Білорусь (40), Росія (41), Грузія (47). Загалом у групі 18 країн. Водночас Польща, Угорщина, Румунія, Словаччина перебувають у групі високого рівня.

3.png

Контекст. У звіті «Індекс EF EPI» усі країни розподілені за п'ятьма категоріями залежно від рівня володіння англійською – від дуже високого до дуже низького.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини