Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В енергосистемі України зберігається суттєвий дефіцит: подекуди світло відсутнє вже понад 50 годин

Світла в Україні у деяких користувачів немає понад 50 годин. Фото: facebook.com/npcukrenergo

Світла в Україні у деяких користувачів немає понад 50 годин. Фото: facebook.com/npcukrenergo

У п'ятницю ввечері 25 листопада в Україні спостерігається суттєвий дефіцит у енергосистемі. Так, станом на 19:00 він складав 30% від потреби споживання. Про це повідомили в НЕК «Укренерго».

Через це в областях тривають обмеження енергопостачання, які визначаються місцевими обленерго.

«Для того, щоб тримати баланс в системі в таких умовах, Диспетчерський центр «Укренерго» ще вранці довів до кожного обленерго обсяги споживання, яких вони мають дотримуватися протягом доби. Обленерго самостійно визначають черги відключень споживачів. Диспетчерський центр «Укренерго» лише доводить необхідний обсяг обмеження споживання», — заявили в «Укренерго».

При цьому в компанії наголосили, що енергетики продовжують цілодобово відновлювати пошкоджену енергоінфраструктуру, щоб якомога швидше підключити електроенергію побутовим споживачам.

За даними «Укренерго», наразі обсяг наявних в системі потужностей достатній, для того, щоб найбільш оптимально та рівномірно чергувати обмеження споживачів у всіх областях України та місті Київ.

Quote«Будь ласка, не забувайте про необхідність заощадливо споживати електроенергію. Це дозволить менше застосовувати обмеження, спрямовані на попередження аварій, а також дасть змогу енергетикам зосередитися на ремонтах пошкоджених об’єктів, від яких залежить живлення цілих областей», — йдеться у повідомленні.

Реакція соцмереж на відключення електроенергії

Як зазначають користувачі у коментарях під останніх дописом «Укренерго» у Facebook, подекуди світло вже відсутнє понад 50 годин.

znimok-ekrana-2022-11-25-o-191247.png

У той же час деякі інші користувачі пишуть, що світло у них було лише декілька годин, у той час як у сусідніх будинках електроенергію навіть не вимикають.

znimok-ekrana-2022-11-25-o-191435.png

Варто зазначити, що інформація про такі тривалі вимкнення не поодинока. У Facebook дуже багато користувачів з Києва скаржаться, що не бачили світла від 23 листопада. А якщо й бачили, то лише на 15 хвилин.

Подібна ситуація спостерігається й в інших регіонах України. Зокрема, в Одесі, де проблеми з електропостачанням були ще до останньої ракетної атаки рф 23 листопада, а після неї ситуація лише погіршилася.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини