Facebook Pixel

В Україні після російських обстрілів майже не залишилося цілих ТЕС і великих ГЕС — «Укренерго»

В Україні після масованих обстрілів рф пошкоджено всі великі гідроелектростанції, а також переважну більшість теплоелектростанцій. Найбільших ушкоджень було завдано під час останньої ракетної атаки 15 листопада. Про це заявив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Quote«Практично вся теплова та гідрогенерація, якщо ми говоримо про великі об'єкти, зазнала ракетних ударів», – наголосив Кудрицький.

Також він додав, що зараз в Україні практично немає вузлових підстанцій «Укренерго», які б не зазнали пошкоджень. Тобто рф обстріляла кожну важливу підстанцію, інколи по декілька разів.

Quote«Масштаб руйнувань колосальний», – заявив очільник «Укренерго».

Скільки триває підключення споживачів у разі пошкодження інфраструктури

Як розповів Володимир Кудрицький, після пошкодження енергоінфраструктури потрібен тривалий час, щоб заживити споживачів. Після цього впродовж декількох днів можливі аварійні відключення електрики, однак протягом одного — трьох днів енергетикам поки що вдається перевести їх у планові.

У цьому контексті Кудрицький нагадав, що в більшості регіонів, де були аварійні відключення, уже декілька днів застосовують лише погодинні графіки відключень. За його словами, це свідчить про ефективність роботи українських енергетиків.

Контекст. З жовтня росія почала активно бити по енергетичній інфраструктурі України. За цей час рф здійснила декілька ракетних атак, наймасованіша з яких відбулася 15 листопада — окупанти випустили по Україні приблизно 100 ракет і дрони. Українським силам ППО вдалося знищити більшість із них, проте деякі все-таки досягли цілі й уразили 15 об'єктів. Через це в багатьох містах України зникло світло, подекуди електроенергії не було декілька днів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉