Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На висоті 31-го поверху над водою: в «Укренерго» показали, як відновлюють знищені електромережі

Знищену рф інфраструктуру відновлюють в екстремальних умовах. Фото: t.me/Ukrenergo

Знищену рф інфраструктуру відновлюють в екстремальних умовах. Фото: t.me/Ukrenergo

Росія й далі тероризує Україну та знищує критичну інфраструктуру нашої держави. Після масованих атак рф спеціалісти змушені ремонтувати пошкоджені об’єкти, до того ж це часто відбувається під загрозою обстрілів і в екстремальних умовах.

Зокрема, після одного з таких обстрілів ремонтники були змушені працювати вручну над водою на висоті 31-го поверху, щоб замінити розірвані канати на лінії на нові.

Quote«Саме так ліквідують пошкодження на високовольтній повітряній лінії, яка живить важливий енергетичний об’єкт», — наголосили в НЕК «Укренерго» та показали фото опор, де відбувався ремонт.

Через те, що опори розташовано на воді, використання техніки для їхнього ремонту неможливе.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Підйом – без вишки на 105 метрів. По канатах і мотузках підіймали нове обладнання на заміну пошкодженого. Троє – на висоті, двоє – внизу, адже один би не впорався. Підняти треба було до 80 кілограмів спорядження… У нас обмежений час, високий ризик обстрілів, відкрита місцевість на воді, висота та пориви вітру. Умови були проти нас, але ми все здолали», — розповів один із ремонтників.
Після обстрілів рф знищену інфраструктуру відновлюють в екстремальних умовах

Після обстрілів рф знищену інфраструктуру відновлюють в екстремальних умовах

Контекст. Протягом жовтня росія неодноразово завдавала ударів по енергетичній інфраструктурі України, через що в багатьох областях почалися проблеми з енергопостачанням.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини