Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Всі українські АЕС знову підключили до національної енергомережі після аварійної зупинки — МАГАТЕ

Зупинка українських АЕС: всі станції знову підключено до енергосистеми. Фото: rivne.online

Зупинка українських АЕС: всі станції знову підключено до енергосистеми. Фото: rivne.online

Станом на 18:00 п'ятниці, 25 листопада, всі чотири діючі українські атомні електростанції знову підключили до національної енергомережі. Це сталося вперше після того, як 23 листопада під час чергової ракетної атаки рф на енергосистему України всі ці АЕС були аварійно вимкнені. Про це повідомив генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі.

Першою до енергомережі під’єднали Запорізьку АЕС — це сталося ще вчора, 24 листопада.

Quote«Сьогодні Україна сповістила МАГАТЕ, що три інші АЕС – Рівненська, Південноукраїнська та Хмельницька – були повторно підключені до мережі та працюють для виробництва електроенергії для потреб країни», — йдеться у повідомленні.

Також було відновлено електроенергію на території Чорнобильської АЕС.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Чому були зупинені всі українські АЕС

Після чергового масованого ракетного удару росії по Україні 23 листопада більшість регіонів України була повністю знеструмлена. Зокрема, без енергопостачання залишилися області, де розташовані всі українські АЕС.

Самі електростанції обстрілами не були пошкоджені, проте через зниження частоти в енергосистемі України на Рівненській, Південноукраїнській та Хмельницькій АЕС спрацював аварійний захист, й через це були автоматично відключені всі енергоблоки.

В МАГАТЕ після зупинки українських АЕС заявили, що ситуація стає все більш напруженою, а атомна катастрофа — все ближчою.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини