Світ втратив $3,4 трлн через пандемію коронавірусу – ООН

Населення Землі втратило $3,4 трлн через коронавірус. Фото: ООН

Населення Землі втратило $3,4 трлн через коронавірус. Фото: ООН

Пандемія COVID-19 завдала населенню планети збитків у розмірі $3,4 трлн. А найбільш постраждалими галузями стали освіта й агропромисловий комплекс.

Про це заявив голова 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Тіджанні Мухаммад-Банде.

Quote«Всі країни, включно з країнами – членами Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), зараз зазнають великого тиску. Також жодна країна світу самостійно не може вистояти проти таких труднощів. Ми як ООН хочемо спільними зусиллями перемогти пандемію COVID-19», — цитує голову «Інтерфакс».

Щоб впоратися з коронавірусом, має бути створена нова, стійка система, яка припинить війни в різних країнах, пояснив Мухаммад-Банде.

Telegram Logo

Крім цього, необхідно почати виконувати 10-річну програму заходів, в рамках якої особлива увага приділяється питанню освіти – як для боротьби проти COVID-19, так і для інших цілей. Як зазначив Мухаммад-Банде, 90% всіх учнів у світі зіткнулися з цією проблемою, а багато навчальних закладів закрито.

Ще однією проблемною точкою є АПК. Увесь світ залежить від якісних сільгосппродуктів і потребує забезпечення ними, пояснив Мухаммад-Банде. Потрібно навчити сільгоспвиробників працювати з мінімальними втратами. Мухаммад-Банде закликав усіх інвестувати у цей сектор для створення нової, вдосконаленої системи, яка зможе забезпечити мільйони людей необхідними продуктами.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Пандемія продемонструвала крихкість державних систем перед глобальними потрясіннями й «оголила глибоку нерівність», заявив у ході саміту Генсек ООН Антоніу Гутерріш. Він закликав провідні економіки світу підтримати країни, що розвиваються, для поліпшення охорони здоров'я. А всі засоби від коронавірусу, включно зі створеною у перспективі вакциною, а також медикаменти та набори тестів для виявлення коронавірусу мають бути доступними для всіх країн світу.


Мета зустрічі — зібрати щонайменше 7,5 млрд євро для досліджень у галузі створення вакцини та лікування коронавірусу. Саміт організували Євросоюз, Велика Британія та Норвегія (що не входять до ЄС), а також Японія, Канада та Саудівська Аравія. Кошти, як очікується, мають бути зібрані протягом декількох тижнів або місяців за підтримки Світового банку, Фонду Білла та Мелінди Гейтс і деяких заможних людей світу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини