Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Антиколомойський» закон не спрацював: суд поновив справу про повернення Приватбанку ексвласникам

Колегія суддів Північного апеляційного господарського суду відновила провадження щодо скасування договору купівлі-продажу акцій Приватбанку державою.

Позов подали колишні власники банку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов через кіпрську компанію Triantal Investments. Про це повідомила пресслужба Приватбанку.

У банку зазначили, що апеляційна інстанція, попри порушені строки подання апеляції одним із відповідачів у справі та дію «антиколомойського» закону, фактично відновила провадження щодо скасування націоналізації Приватбанку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Наразі Шостий апеляційний суд розглядає позов Коломойського про визнання націоналізації Приватбанку незаконною.

Контекст. У грудні 2016 року уряд України націоналізував Приватбанк і вклав у капітал фінустанови понад 155 млрд грн. Ухвалюючи таке рішення, уряд посилався на пропозицію Нацбанку й ексакціонерів банку (2016 року найбільшими були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов).

Підписуйтесь на нас в Google News!

У підсумку колишні власники банку втратили всі свої акції. Вони вважають націоналізацію незаконною, а сама фінустанова та держава вимагають від ексакціонерів відшкодування збитку в українських і закордонних судах.

Водночас Приватбанк у третьому кварталі списав кредити на понад 3,16 млрд грн, які пов'язують із колишніми власниками банку — Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим.

Коментарі

Всі новини