Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Столична прокуратура забрала 7,7 га у фірми нардепа від «Слуги народа»

Столична прокуратура забрала 7,7 га у фірми нардепа від «Слуги Народа». Фото: "ЖК "Голосіївська долина"

Столична прокуратура забрала 7,7 га у фірми нардепа від «Слуги Народа». Фото: "ЖК "Голосіївська долина"

Північний апеляційний господарський суд розірвав договір оренди земельної ділянки площею 7,7 га на вулиці Холодноярській, 7/9 (колишня Кайсарова), де будували ЖК «Голосіївська Долина». Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

У вересні 2003 року Київська міська рада передала цю територію ПАТ «АТП 13058» для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель і виробничих споруд майнового комплексу.

У 2013 році компанія без згоди Київради та на підставі вигаданої постанови Донецького окружного адміністративного суду змінила цільове призначення земельної ділянки на «для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу».

Змінивши категорію земельної ділянки із земель промисловості на землі житлової та громадської забудови, орендар отримав дозвільні документи на забудову й став замовником житлового комплексу.

Там планували побудувати п'ять будинків, але встигли тільки один (не введений в експлуатацію), ще один зведений частково.

Київська міська прокуратура звернулася до суду з позовом про скасування державної реєстрації прав і розірвання договору оренди землі. Господарський суд Києва відмовив у задоволенні позову, але апеляційна скарга виявилася успішною, і в лютому 2023 року прокуратура домоглася задоволення позовних вимог у повному обсязі.

Договір оренди земельної ділянки площею 7,7001 га, укладений між Київською міською радою та «АТП 13058» у 2003 році, розірвали. Здійснену 2016 року державну реєстрацію права оренди на цю землю скасували.

За даними аналітичної системи Youcontrol, 46% акцій ПАТ «АТП 13058» належить нардепу від «Слуги народу» Артему Нагаєвському. До обрання народним депутатом Нагаєвський працював головою правління ПАТ.

Вартість земельної ділянки оцінюється в 369 млн грн.

Нагадаємо, що Вищій антикорупційний суд розпочав розгляд справи щодо незаконного користування надрами Свистунківсько-Червонолуцького газоконденсатного родовища, що розташовано в Полтавській області. Збитки державі оцінюються в 197 млн грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини