Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Другий найбільший банк світу State Street створює криптовалютний підрозділ

State Street слідом за іншими найстаршими банками США формує підрозділ із цифрових фінансів, який оперуватиме криптовалютами, цифровими валютами центральних банків (CBDC), технологією блокчейн і токенізацією активів.

Для підтримки криптоактивів State Street Digital інтегрує свою електронну торгову платформу, повідомляє CNBC.

Надін Чакар, глава відділу глобальних ринків State Street, очолить підрозділ і підпорядковуватиметься операційному директору Лу Майура.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Ми розглядаємо цифрові активи як одну з найзначніших сил, що впливають на нашу галузь упродовж наступних п'яти років», — заявив голова і головний виконавчий директор компанії Рон О'Хенлі.

За його словами, цифрові активи швидко інтегруються в наявну структуру фінансових послуг, тому банк хоче бути готовим обслуговувати клієнтів у міру зростання їхнього апетиту.

Підписуйтесь на нас в Google News!

State Street, яка управляє активами на $3,6 трлн і зберігає активи на $40,3 трлн, є другим із п'яти великих глобальних зберігачів, які впроваджують послугу для цифрових активів. BNY Mellon також планує цього року запропонувати клієнтам послуги криптоактивів.

State Street Corporation — холдингова компанія, що здійснює депозитарну та інвестиційну діяльність зі штаб-квартирою в Бостоні (Массачусетс).

Це другий найстаріший із банків США. Основний складник компанії — State Street Bank — входить до числа 29 глобальних системно значущих банків (Global Systemically Important Bank, G-SIB), а також є частиною Федеральної резервної системи.

Розмір депозитарних активів банку — $34,36 трлн (за цим показником друге місце у світі після The Bank of New York Mellon), розмір активів під адмініструванням — $7,6 трлн, розмір активів під управлінням — $3,1 трлн на кінець 2019 року.

Коментарі

Всі новини