Facebook Pixel

Дефіцит потужності в енергосистемі України зріс до 30%. В Умані ситуація критична

В Україні зафіксували зростання дефіциту потужності в енергосистемі до показника 30%. Такі дані станом на 11:00 29 листопада наводить «Укренерго».

Quote«Зростання дефіциту потужності спричинено аварійним відключенням блоків на декількох електростанціях, що відбулися в понеділок зранку, а також подальшим зростанням споживання через погіршення погодних умов», — йдеться в повідомленні.

У компанії нагадали, що «Укренерго» не складає й не застосовує графіки відключень в областях країни, а лише інформує обленерго про ліміти споживання в кожному регіоні.

Дізнатися про відключення в обраному населеному пункті можна на сайті відповідного оператора систем розподілу (їхній перелік – за посиланням).

Ситуація з енергопостачанням в Умані 29 листопада критична – що відомо

У місті Умані, що на Черкащині, через зупинення реакторів Південноукраїнської АЕС склалася надзвичайно важка ситуація зі світлом. Як поінформувала міський голова Ірина Плетньова, нині в місті не діють жодні графіки відключень електроенергії, працюють навіть не всі об’єкти критичної інфраструктури.

Quote«У нашому місті критична ситуація з поданням електроенергії. На Південноукраїнській АЕС зупинено два реактори. Звідти ми отримували електроенергію. Зараз не діють ніякі графіки. Критичну інфраструктуру міста заживлено частково», — розповіла вона.

Дізнатися про відкриті «Пункти незламності» в місті, а також про АЗК, аптеки та магазини, що працюють, можна на сайті nezlamnist.gov.ua.

Контекст. Нагадаємо: напередодні «Енергетична компанія України» провела в тестовому режимі імпорт електроенергії з Румунії. Це може надати змогу стабілізувати енергосистему України, яка опинилася в дуже складному становищі через регулярні масовані ракетні атаки росії, що спричинили значні руйнування.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉