Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна провела черговий імпорт електроенергії з Європи: з якою країною працювали цього разу

Україна тестово імпортувала електроенергію із Румунії. Фото: pravda.com

Україна тестово імпортувала електроенергію із Румунії. Фото: pravda.com

У понеділок, 28 листопада, АТ «Енергетична компанія України» провела в тестовому режимі імпорт електроенергії з Румунії. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Quote«Державний енерготрейдер АТ «Енергетична компанія України» (АТ «ЕКУ») 27 листопада 2022 року в тестовому режимі імпортував некомерційні обсяги електроенергії з Румунії потужністю 1 МВт протягом двох годин (о 9:00 та 14:00)», — йдеться в повідомленні.

Імпорт електроенергії може надати змогу стабілізувати енергосистему України, яка опинилася в дуже складному становищі через ракетні атаки росії, що спричинили значні руйнування. Саме тому Україна провела вже декілька тестових імпортів, щоб перевірити технічну справність процесу на випадок повноцінного запуску системи. Перший імпорт у тестовому режимі провели ще наприкінці жовтня, удруге це зробили приблизно тиждень тому.

Що таке «Енергетична компанія України»

Акціонерне товариство «Енергетична компанія України» — це державне енергопостачальне підприємство. Компанія займається купівлею, продажем, постачанням і ринковою оптимізацією споживання електроенергії для комерційних споживачів.

ЕКУ працює на внутрішньому та зовнішньому ринках і займається постачанням електричної енергії, природного газу та вугілля для юридичних осіб на конкурентних засадах.

Контекст. Енергосистема України через значні руйнування російськими ракетами функціонує зараз не в найкращий спосіб. Влада попереджає населення, що наступні атаки росіян можуть спричинити блекаут в Україні. Однак у Європі заявили, що допомагатимуть Україні не залишитися повністю без світла й у разі критичної ситуації обіцяють забезпечити нас електроенергією.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини