Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українців чекають аварійні відключення світла навіть без російських обстрілів: що про це відомо

Аварійні відключення світла в Україні можуть запровадити через морози. Фото: dtek-dnem.com.ua

Аварійні відключення світла в Україні можуть запровадити через морози. Фото: dtek-dnem.com.ua

В Україні через морози можуть почати знову запроваджувати аварійні відключення світла. Щоб цього не сталося, українцям потрібно економити. Про це заявив прем'єр-міністр україни Денис Шмигаль.

Він нагадав, що наразі в Україні вдалося стабілізувати енергомережу, тож у регіонах запроваджують лише планові відключення. Однак через морозу обсяг споживання електроенергії зростає й це може призвести до критичної ситуації, яка вимагатиме почати вимикати світло аварійно.

Quote«Ситуація залишається складною, але контрольованою. В усіх регіонах продовжують застосовуватися планові відключення споживачів. Намагаємося їх зменшити в часі, але почалися морози, і ми бачимо, що споживання електрики зростає. Тому, на жаль, в окремих ситуаціях можливі аварійні відключення. Критично важливою залишається економія електроенергії. Це убезпечить нас від позапланових відключень», — заявив Шмигаль.

Також він додав, що наразі 70 ремонтних бригад, а це понад 1000 спеціалістів, намагаються відновити українські енергомережі після ракетних обстрілів рф.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Після останньої ракетної атаки рф на Україну 15 листопада ситуація в українській енергосистемі склалася критична. В деяких містах України енергопостачання було відсутнє декілька днів. Наразі ситуація більш-менш стабільна, вже декілька днів в регіонах запроваджують виключно планові відключення електроенергії.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини