Facebook Pixel

Bloomberg: Байден послаблює санкції США проти «Північного потоку — 2»

Фото: «Газпром»

Фото: «Газпром»

Конгресу США 19 лютого представлять доповідь про нові санкції щодо російського газопроводу «Північний потік — 2», де буде перераховано невелику кількість компаній із РФ, які, ймовірно, потраплять під обмеження.

Як пише агентство Bloomberg із посиланням на обізнані джерела, санкції взагалі не стосуватимуться німецьких компаній, які пов'язані з будівництвом газопроводу. Джерела пояснюють це тим, що держсекретар Ентоні Блінкен не хоче «нападати» на компанії або окремих осіб із таких країн, як Німеччина, оскільки важливіше знайти дипломатичне рішення та виправити наслідки зовнішньої політики колишнього президента Дональда Трампа.

Агентство також додає, що адміністрація ексочільника Штатів готувалася ввести санкції проти німецьких підприємств в останні тижні роботи. Йдеться, наприклад, про керуючого директора проєктної компанії Nord Stream AG Матіаса Варніга. Але цього не сталося через брак часу.

Telegram Logo

Контекст. The Page раніше писало про те, що адміністрація нинішнього президента США може переглянути політику щодо «Північного потоку — 2». Однак сам Байден і далі критично ставиться до проєкту газопроводу.

Коментарі

Всі новини