Facebook Pixel

SkyUp забрала маршрути Ernest Airlines в Україні

Автор

Українська SkyUp Airlines замінить албанську авіакомпанію Ernest Airlines на рейсах, що виконуються з України. Компанія запускає нові міжнародні маршрути з Києва, Львова, Харкова і Одеси. Про це повідомляється на офіційній сторінці авіаперевізника.

Йдеться про рейси до Ламеція-Терме, Бергамо, Болоньї, Мілана та Рима. Регулярне авіасполучення з цими містами почнеться наприкінці березня, в травні і червні.

Telegram Logo

За маршрутами Ernest Airlines також зможе літати Ryanair. Ще в жовтні компанія заявляла про плани запуску рейсів в Україну з 14 аеропортів Італії. Однак для цього перевізнику потрібен дозвіл італійської влади, який зобов'язує лоукостера брати на роботу місцевих працівників, чого Ryanair поки не робить.

А ось Wizz Air, яка літає в Україну, вирішила замінити Ernest Airlines в Албанії. Компанія анонсувала запуск п'яти нових маршрутів зі столиці країни Тирани до Італії.

З 29 березня літаки угорської авіакомпанії полетять до Бергамо, з 31 березня — до Пізи, з 1 травня — до Верони і Болоньї, а з 1 серпня — в аеропорт Тревізо поруч із Венецією.

Контекст. Рейси Ernest Airlines користуються найбільшою популярністю для перельотів з України в Італію. Маршрутна мережа авіакомпанії включає чотири напрямки з Києва, чотири зі Львова, два з Харкова і один з Одеси.

У листопаді 2019 року аеропорт Жуляни на добу зупиняв обслуговування Ernest Airlines через борги. Пізніше сторони врегулювали спірне питання.

Наприкінці грудня Національне авіаційне відомство Італії призупинило дію ліцензії лоукостера Ernest Airlines на перевезення пасажирів і вантажів з 13 січня 2020 року.

Коментарі

Всі новини