SkyUp вирішила відмовитися від 40% анонсованих внутрішніх маршрутів: суцільні збитки

SkyUp відмовиться до 15 вересня від польотів по трьох з восьми внутрішніх маршрутів. Фото: SkyUp

SkyUp відмовиться до 15 вересня від польотів по трьох з восьми внутрішніх маршрутів. Фото: SkyUp

Авіакомпанія SkyUp відмовляється до 15 вересня від польотів по трьох з восьми внутрішніх маршрутах, які анонсувала в кінці червня. Мова йде про рейси з Києва до Львова та Харкова, а також з Харкова до Львова.

Авіакомпанія назвала причини цього рішення.

  1. Рейси по Україні вона називає соціальним продуктом, який фактично субсидується за рахунок міжнародних рейсів. Зараз відновлюються польоти лише до трьох країн: Туреччини Єгипту і Албаніі, куди будуть виконуватися чартерні рейси. Це обмежує можливості для перехресного субсидування.
  2. Українці готові літати всередині країни за 500-800 грн. Але авіакомпанія за таку ціну може продавати лише невелику частину квитків. А коли в системі бронювання залишаються дорогі квитки, попит на рейс знижується. Відповідно, завантаженість рейсу зменшується, і його рентабельність падає.
  3. Карантинні обмеження, які вимагають впроваджувати нові заходи безпеки і впливають на готовність українців планувати польоти на літаках.

В результаті внутрішня мережа авіакомпанії буде включати такі напрямки станом на 2 липня:

  • Київ – Одеса – Київ: щодня
  • Київ – Запоріжжя: щоденно, крім суботи
  • Запоріжжя – Київ: щодня, крім неділі
  • Харків – Одеса – Харків: понеділок, середа, четвер, субота
  • Львів – Херсон – Львів: понеділок, четвер, субота
  • Львів – Одеса – Львів: вівторок, п'ятниця, неділя
Telegram Logo

У SkyUp запевнили, що повернуть гроші за квитки на скасовані внутрішні рейси. Вони надійдуть на картку, з якої оплачувалося бронювання, без додаткових дій з боку пасажирів.

Також авіакомпанія має намір відправити клієнтам, рейси яких скасувала, промокод на 10% знижку на бронювання нових польотів.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. Авіакомпанія МАУ припинила продаж квитків на майже всі рейси до 1 серпня. В її розкладі залишилися тільки три внутрішні напрямки.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини