Facebook Pixel

Українська авіакомпанія Skyline Express Airlines розпочала роботу в Польщі

26 травня авіакомпанія Skyline Express Airlines (колишня Azur Air Ukraine) відновила польоти в Польщі. Перший рейс компанія здійснила з Варшави до болгарського морського курорту Бургас.

Про це пише ЦТС.

Авіаперевізник почав здійснювати рейси з Європи за курортними напрямками на нещодавно отриманому літаку Boeing 757-300 із реєстрацією UR-SLE.

Що відомо про Skyline Express Airlines

За даними державного реєстру юридичних осіб, авіакомпанія Azur Air Ukraine змінила назву на Skyline Express у березні 2023 року.

Авіаперевізник афілійований із туроператором Anex Tour, який активно працював на російському та українському ринку. Зазначимо, що літак із номером UR-SLE, згідно з інформацією з відкритих джерел, належить турецькій авіакомпанії Mavi Gök Aviation, материнською компанією якої є Anex Tourism Group.

Зараз у росії, як і раніше, продовжує роботу авіакомпанія Azur Air, яку влада США внесла до списку санкцій. Вона літає до Туреччини.

Перейменування Azur Air Ukraine може бути пов’язано з бажанням власників продовжити роботу української авіакомпанії, але щоб вона не асоціювалася з росією.

Спочатку Azur Air Ukraine мала назву UTair-Ukraine та функціонувала як дочка російської авіакомпанії Utair. У 2015 році авіакомпанію викупили структури Anex Tour, і вона отримала назву Azur Air Ukraine.

Які ще українські авіакомпанії літають у Європі

Skyline Express стала четвертою українською авіакомпанією, що відновила польоти на пасажирських літаках після російського вторгнення в Україну.

Рейси з пасажирами на замовлення інших авіакомпаній і туроператорів зараз також виконують SkyUp і Windrose. До осені 2022 року такі польоти здійснювала МАУ, проте авіаперевізник зупинив свою діяльність через конфлікт акціонерів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉