Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Понад п'ять тисяч жінок воюють на передовій — Міноборони України

Дані Міноборони: скільки українських жінок служить в ЗСУ. Фото: Аrmyinform

Дані Міноборони: скільки українських жінок служить в ЗСУ. Фото: Аrmyinform

У Збройних силах України сьогодні несуть службу понад 50 тисяч жінок, з яких понад 5 тисяч нині перебувають на передовій.

Про це розповіла заступниця міністра оборони України Ганна Маляр під час Другого міжнародного саміту перших леді та джентельменів у Києві. Захід транслював у прямому ефірі Телеканал Рада.

Quote«Крім 38 тисяч жінок-військовослужбовців, у нас ще є жінки цивільні, які працюють у Збройних силах України. Тому загалом у нас понад 50 тисяч жінок у ЗСУ. На передовій сьогодні у нас понад 5 тисяч жінок», — повідомила представниця Міноборони.

Зважаючи на ці цифри, наголосила Маляр, Україна має сьогодні один з найвищих показників кількості жінок у Збройних силах серед країн-членів НАТО.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Заступниця міністра розповіла, що на початку повномасштабної війни до лав української армії вступили понад 7 тисяч жінок. Наразі у ЗСУ є танкістки, артелиристки і навіть унікальна інструкторка з глибоководного військового дайвінгу.

На Другому міжнародному саміті перших леді та джентельменів у Києві зібрали 3 мільйони 200 тисяч доларів на реанімобілі для ЗСУ.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини