Скасування націоналізації Приватбанку: справа зрушила з місця після піврічної затримки

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Судовий процес щодо скасування націоналізації Приватбанку, ініційований колишнім власником Ігорем Коломойським, зрушив з місця. Як повідомили The Page в Національному банку, у вівторок, 5 листопада, Шостий апеляційний адміністративний суд сформував колегію суддів для подальшого розгляду справи.

Останнє рішення по цьому процесу було ухвалене Окружним адміністративним судом Києва ще 18 квітня цього року. Тоді суд став на бік ексвласників, визнавши націоналізацію протиправною, а договір купівлі-продажу банку «недійсним».

Нацбанк, Кабмін і Приватбанк відразу ж оскаржили це рішення. Проте за минулі півроку апеляція до розгляду не була прийнята.

Telegram Logo

Окружний адмінсуд тільки вчора, 5 листопада, передав матеріали в апеляційну інстанцію, свідчить інформація на сайті Судової влади України.

Сьогоднішнє ж формування колегії суддів (ними, зокрема, стали Євген Чаку, Євген Мезенцев і Віталій Файдюк) є кроком до початку розгляду справи.

Як пояснили в НБУ, після цього найближчим часом суд повинен затвердити дату розгляду цієї апеляції.

Справа розглядається ще з червня 2017 року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Зеленський пообіцяв МВФ до кінця тижня представити кандидатуру голови Нацбанку

Президент Володимир Зеленський під час розмови з директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою запевнив, що до кінця тижня запропонує парламенту кандидатуру голови НБУ.

Spotify в Україні: ціни та функції

Шведський стрімінговий Spotify з 15 липня починає роботу в Україні. Застосунок буле локалізовано для українських користувачів.

Samsung представила своє бачення мобільного зв'язку 6G

Технологія 6G почне комерціалізуватися до 2028 року, а її масове використання почнеться до 2030 року. Такий прогноз зробила компанія Samsung у своєму дослідженні.