Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Google відредагував свій путівник після скандалу з «російським борщем»

Скандал з «російським борщем»: Google відредагував путівник. Фото: pixabay / ali-a ali-a

Скандал з «російським борщем»: Google відредагував путівник. Фото: pixabay / ali-a ali-a

Після хвилі обурення внесенням Google Росією та Федеральним агентством з туризму українського борщу до списку «10 страв, які ввійшли в історію», назву змінили на «10 страв, які вплинули на російську кухню».

На платформі Google Arts & Culture також написали, що «у двадцятому столітті цей простий і ситний суп став основною стравою кафе кількох країн, включаючи Росію», замість цитати «суп став основною стравою в меню кафе від Хабаровська до Бреста».

Контекст. Нещодавно Міністерство культури та інформполітики внесло борщ до списку нематеріальної культурної спадщини України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Водночас півроку тому Міністерство закордонних справ Росії на своїй сторінці у Twitter написало, що «борщ — одна з найвідоміших і найулюбленіших російських страв і символ національної кухні», після чого Міністерство культури України вирішило домагатися визнання борщу нематеріальною культурною спадщиною ЮНЕСКО. Пізніше стало відомо, що номінаційне досьє «Культура приготування українського борщу» їде до Парижа для включення до Репрезентативного списку ЮНЕСКО.

Коментарі

Всі новини