Скандал з електросамокатами: Bolt домовився з Кличком

КМДА та Bolt знайшли компроміс. Фото: Bolt

КМДА та Bolt знайшли компроміс. Фото: Bolt

Київська міська державна адміністрація та компанія Bolt домовилися про врегулювання ситуації щодо надання компанією послуги прокату електросамокатів. Як повідомили в пресслужбі Bolt, влада Києва та компанія визначили спільні дії.

Про що домовилися Bolt і КМДА

Оскільки наразі в Україні немає законодавчої бази для ефективного регулювання прокату електросамокатів і цей вид транспорту не визначено правилами дорожнього руху, потрібно зробити водіїв електросамокатів й інших видів «мікротранспорту» повноцінними учасниками дорожнього руху зі своїми правами та обов'язками.

Для того щоб організувати ефективну роботу, потрібно терміново розробити перелік правил безпеки та користування, якими керуватимуться водії електросамокатів під час тестового періоду, який діятиме до жовтня-листопада 2020 року.

Telegram Logo

Ба більше, міська рада створить робочу групу, до складу якої увійдуть представники адміністрації міста, поліції, народні депутати та представники бізнесу. Вони обговорюватимуть і вироблятимуть пропозиції щодо законодавчого врегулювання питання на рівні міста та держави.

Контекст. 7 серпня 2020 року Bolt запустив прокат електросамокатів в Україні. Раніше ця послуга була доступна в тестовому режимі тільки в інноваційному парку Unit.City. Наступного дня мер Києва Віталій Кличко заявив про незаконність надання цієї послуги.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини