Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В «Укрнафті» заявили про блокування роботи озброєними людьми. У СБУ все пояснили

Що відбувається в «Укрнафті» 9 листопада — СБУ пояснює. Фото: СБУ

Що відбувається в «Укрнафті» 9 листопада — СБУ пояснює. Фото: СБУ

У середу, 9 листопада, в «Укрнафті» поскаржилися на неможливість продовжувати роботу через блокування центрального офісу компанії озброєними людьми. У пресслужбі уточнили, що від ранку ані працівники, ані керівництво компанії не мають змоги втрапити на свої робочі місця.

Quote«На підприємстві стурбовані ситуацією, що склалася. Представники акціонерів НАК «Нафтогаз» і Міноборони не надали документи щодо діяльності Товариства в новому форматі, рішення суду, що санкціонує проведення силових дій, також відсутнє», — зазначається в повідомленні.

У Службі безпеки України пояснили, що співробітники відомства вживають «превентивних заходів, аби не допустити дестабілізації роботи одного з найбільших нафтопереробних заводів України та забезпечити його передавання у держвласність у робочому стані».

Quote«Співробітники СБУ та БЕБ перевіряють інформацію про багатомільйонні ухилення менеджментом компанії від сплати обов’язкового акцизного збору за 2022 рік. Окремо перевіряється інформація щодо можливих порушень для збільшення прибутку під час виготовлення пального», – йдеться в повідомленні.

У СБУ також анонсували повідомлення про підозру менеджменту компанії за ч. 3 ст. 212 ККУ (ухилення від сплати податків, зборів).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Ставка Верховного Головнокомандувача 5 листопада вирішила на час військового стану вилучити у власність держави акції ПАТ «Укрнафта», ПАТ «Укртатнафта» (за винятком частки НАК «Нафтогаз України»), АТ «Мотор Січ», ПрАТ «АвтоКрАЗ» і ПрАТ «Запоріжтрансформатор».

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини