Facebook Pixel

Шмигаль пояснив націоналізацію п'яти підприємств: «Мають працювати на перемогу України»

П'ять націоналізованих підприємств, а саме «Укрнафта», «Укртатнафта», «Запоріжтрансформатор», «АвтоКрАЗ» і «Мотор Січ», мають і забезпечуватимуть оборонні потреби держави у воєнний час. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Очільник уряду наголосив, що підприємства, які не функціонували, знову запрацюють і отримають замовлення від держави.

Quote«Акції п’яти стратегічно важливих підприємств України було примусово відчужено у власність держави. Відповідне рішення ухвалено за підсумками засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Ідеться про підприємства «Укрнафта», «Укртатнафта», «Запоріжтрансформатор», «АвтоКрАЗ» і «Мотор Січ». Продукція, яку виготовляють зазначені підприємства, є критично необхідною для наших Збройних сил і енергетичного сектору. Тож вони мають забезпечувати оборонні потреби держави у воєнний час. Підприємства, які вже працювали, отримають більше замовлень і більше гарантій від держави щодо виробництва продукції. Роботу підприємств, які на сьогодні не функціонували, буде відновлено. працівники повернуться до виробничого процесу», — зазначив Шмигаль.

Він також додав, що зараз економіка України перебуває на воєнних рейках, тому всі мають працювати задля перемоги.

Quote«І такі стратегічні підприємства також мають працювати на перемогу України», — наголосив прем'єр.

Контекст. Нагадаємо: у понеділок, 7 листопада, стало відомо, що Нацкомісія із цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР) ухвалила рішення щодо забезпечення примусового відчуження у власність держави акцій низки стратегічно важливих підприємств, пов’язаних з Ігорем Коломойським, В'ячеславом Богуслаєвим, Костянтином Григоришиним і Костянтином Жеваго,зокрема, «Мотор Січі», «Укрнафти», «Укртатнафти», «АвтоКрАЗу» та «Запоріжтрансформатора».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉