Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нові ліки від коронавірусу: плітідепсин у 30 разів ефективніше ремдесивіра. Як він працює

Нові ліки від коронавірусу: що таке плітідепсин і як він працює. Фото: pixabay

Нові ліки від коронавірусу: що таке плітідепсин і як він працює. Фото: pixabay

Американські вчені під час досліджень виявили, що протираковий препарат плітідепсин («Аплідін») у 30 разів ефективніше пригнічує розмноження коронавірусу, ніж ремдесивір.

Однак поки що йдеться про доклінічні результати досліджень, in vitro плітідепсин більш ефективний проти SARS-CoV-2, ніж ремдесивір у 27,5 рази. Про це йдеться у статті у журналі Science.

Також учені поставили експеримент на мишах, які заражені вірусом, та з’ясували, що після введення препарату реплікація вірусу у легенях знижується вдвічі. Плітідепсин діє не на білки самого вірусу, а на білки клітин, які використовує вірус для реплікації.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зокрема, в Іспанії інша група дослідників протестувала препарат на людях, його ввели 45 пацієнтам із коронавірусом. За попередніми даними компанії, це скоротило строк госпіталізації. Протягом 15 днів було виписано 81% пацієнтів.

Контекст. Ремдесивір використовується у боротьбі з вірусом Ебола, вірусом Марбурга, респіраторно-синцитіальним вірусом людини, вірусом Джуніна, вірусом лихоманки Ласса та деякими коронавірусами.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (U. S. Food and Drug Administration) 1 травня видало спрощений дозвіл для екстреного використання ремдесивіру для лікування COVID-19 у США.

Коментарі

Всі новини