Facebook Pixel

ПриватБанк у 2024 році запустить для клієнтів нові сервіси та послуги

ПриватБанк у 2024 році запустить для клієнтів нові сервіси та послуги

ПриватБанк у 2024 році запустить для клієнтів нові сервіси та послуги

ПриватБанк у січні 2024 року збільшив кредитну підтримку українців на 2 млрд грн і планує протягом року продовжити активне зростання кредитного портфеля за споживчими кредитами. Про це заявив член правління банку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко.

Quote«Ми не зупиняли кредитування від початку війни, і у 2023 році кредитний портфель збільшився на 40%. Чистий кредитний портфель ПриватБанку в роздрібному сегменті зріс на 17 млрд грн за 2023 рік», — зазначив він.

За словами Мусієнка, попри війну, українці винятково відповідально ставляться до своїх зобов'язань перед банком — якість кредитного портфеля дуже добра. ПриватБанк у 2024 році розвиватиме всі наявні програми та сегменти кредитування — як кредитні картки, кеш-кредити і розстрочку, так і іпотечні програми, передусім «єОселю» та автокредитування.

Серед головних інновацій ПриватБанку цього року — принципово новий сервіс «розумних» накопичень та донатів «Конверти», який вже працює в режимі бета-тестування. У 2024 році банк запустить і нову для українського ринку програму лояльності «Привіт», відтепер клієнти будуть отримувати персональні вигідні пропозиції від банку та його партнерів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉