Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Школярка створила сайт з історією України від Рюриковичів до оборони «Азовсталі»

Школярка створила сайт з історією України від Рюриковичів до оборони Азовсталі

Школярка створила сайт з історією України від Рюриковичів до оборони Азовсталі

Одинадцятикласниця Марія Аршиннікова з Дніпра створила проєкт «15 кроків до української єдності». На сайті стисло викладено історію нашої країни від часів Київської Русі до повномасштабного вторгнення росії в Україну. Крім української, матеріали можна переглянути ще чотирма мовами: англійською, іспанською, португальською та арабською.

Сайт складається з 15 розділів, кожен з яких охоплює певний період історії України. Тексти супроводжують ілюстрації, посилання на відео та статті.

Quote«У мене в голові просто з'явилася ідея сайту про історію України, бо до цього я не бачила жодного ресурсу з послідовними та лаконічними матеріалами. Я збирала референси, потім почала шукати команду. Паралельно з навчанням у школі я залучала нових людей до проєкту, керувала командою істориків і райтерів.Разом ми розвивали ідею проєкту. Ми розпочали зі статей, а з часом уже перейшли до розроблення технічного складника — з цим допомогла українська IT-компанія Clickable», — поділилася Марія.

Марія Аршиннікова навчається в 11 класі Дніпровського ліцею №129 дистанційно, тому що війна змусила її сім’ю переїхати з рідного Дніпра в Чернівці. Паралельно з навчанням дівчина волонтерить у громадській організації «Будь в курсі».

Також вона є учасницею спільноти STEM is FEM, послом європейської молоді, членкинею Європейського молодіжного парламенту, ученицею Girls Diplomatic Academy, а також пише науково-дослідну роботу «Вплив корупції на економічний розвиток України» в Малій академії наук.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини