Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Як дітям отримати ноутбуки для навчання від STEM is FEM та Impact Force

Як дітям отримати для навчання ноутбуки від STEM is FEM та Impact Force

Як дітям отримати для навчання ноутбуки від STEM is FEM та Impact Force

Громадські організації STEM is FEM та Impact Force запускають проєкт «BE BRAVE – STUDY!» У його межах 180 дівчат віком від 14 до 21 року зможуть безплатно отримати ноутбуки для продовження навчання під час війни.

Гаджети для реалізації проєкту надають компанії HP, Microsoft і Phineo.

Що для цього потрібно зробити

  1. Заповнити реєстраційну форму та написати мотиваційний лист.
  2. Коротко розповісти про себе, свої здобутки в навчанні та позанавчальних активностях, як на це вплинула війна та для втілення яких саме проєктів чи навчальної діяльності потрібен ноутбук.
  3. Мотиваційний лист не має перевищувати дві сторінки А4.
  4. Заявки приймаються до 19 березня.

Результати відбору буде оголошено до 7 квітня. Переможниць конкурсу визначать представники проєкту. Доставлення ноутбуків по Україні організує STEM is FEM, за кордон — сторона отримувача.

Quote«Чимало дітей залишилися без компʼютерів, коли залишали свої домівки. Гаджети – це останнє, про що треба думати, евакуюючись з-під обстрілів. Але сьогодні майже 30% шкіл в Україні працюють онлайн. Ми робимо внесок, щоб допомогти талановитим дітям і полегшити їхнє навчання», – розповідає ініціатор STEM is FEM та Founding Partner Roosh Сергій Токарєв.

STEM is FEM – це український благодійний освітній проєкт, що популяризує STEM-спеціальності з-поміж дівчат (тобто пов’язані з природничими науками, технологіями, інженерією та математикою). Докладніше про проєкт можна дізнатися на сайті STEM is FEM і офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Impact Force – це українська неурядова організація, яка зосереджена на зміні соціальної поведінки, довготривалому соціальному впливі, створенні економічних можливостей і діяльності для загального блага. Мета організації – сприяти, розвивати та зміцнювати голос України в усьому світі та робити внесок у стійке економічне відновлення України.

Дізнатися більше про організацію можна на сайті, а також на сторінках ГО в Instagram і LinkedIn.

Phineo – це німецька аналітична та консалтингова неприбуткова компанія, яка допомагає некомерційним організаціям збільшувати свій соціальний вплив і ефективніше досягти імпакт-цілей у співпраці з різними стейкхолдерами. Докладніше про компанію можна дізнатися на сайті, а також на сторінках у Facebook і LinkedIn.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини