Facebook Pixel

«Собачою» криптовалютою Shiba Inu дозволили оплачувати їжу в Парижі

Паризький ресторан Le Bistrot d'Eleonore et Maxence приєднався до зростаючого списку компаній, які приймають популярну криптовалюту Shiba Inu (SHIB) як спосіб оплати.

Інформація стала відома з відео, яким поділився місцевий мешканець та криптоінвестор Натено Деві.

На відео видно, що біля головного входу до ресторану виднілися дві нові наліпки «Тут приймаються Shiba Inu» над іншими традиційними варіантами оплати.

Telegram Logo

Деві також відвідав ресторан зі своїми друзями та сплатив рахунок за шведський стіл у розмірі $290 токенами SHIB. У коментарях ресторан повідомив про різке зростання кількості відвідувачів після додавання SHIB як способу оплати.

Причина зростання популярності Shiba Inu

Масове впровадження Shiba Inu — наслідок зростання криптовалютної економіки, що триває. До того ж, вибухове зростання окремих токенів приваблює дедалі більше інвесторів, які бажають заробити.

Криптовалюта Shiba Inu з'явилася у 2020 році. Це «децентралізований мем-токен, який перетворився на динамічну екосистему», як кажуть у white paper токена.

Shiba Inu його творці називають «вбивцею Dogecoin». На сайті проєкту також сказано, що його основне завдання — перевершити за капіталізацією улюблену криптовалюту Ілона Маска.

Коментарі

Всі новини