Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Маск почав пампити «кролячі» криптовалюти: MoonRabbit зросла на 500%, Rocket Bunny — на 100%

Невідомі донедавна криптовалюти MoonRabit і Rocket Bunny злетіли після твіту Ілона Маска з мемом у вигляді кролика, що тримає ракету. За 24 години MoonRabbit зросла майже на 500%, а Rocket Bunny набрала від початку тижня майже 100%.

Засновник Tesla (NASDAQ: TSLA) Ілон Маск допоміг зміцнитися й Dogecoin, який на початку тижня став однією з найефективніших цифрових валют, пише investing.

Однак після зміцнення Dogecoin останнім твітом Ілона Маска був мем у вигляді кролика, що тримає ракету.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Маск часто використовував подібні смайли з ракетою в поєднанні з Dogecoin, хоча символом цієї криптовалюти є собака породи сіба-іну.

Як би кумедно це не прозвучало, але майже невідомі до цього часу криптовалюти MoonRabit і Rocket Bunny по-справжньому злетіли після твіту Маска.

Підписуйтесь на нас в Google News!

MoonRabbit наразі показує, згідно з CoinMarketCap, найбільший приріст за 24 години — майже на 500%. До твіту Маска мало хто був із нею знайомий, адже вона посідала лише 3080-те місце в рейтингу криптовалют із капіталізацією трохи більш як $5 млн.

Ще одна криптовалюта Rocket Bunny набрала майже 100% від початку поточного тижня. Вона підскочила більш як на 400% від максимуму в понеділок, перш ніж скоректуватися вниз.

Зазначимо, що твіти Маска, як і раніше, дуже впливають на криптовалюти, назви яких можна пов'язати з кроликами, собаками, ракетами та іншими предметами.

Основне призначення цих криптовалютних токенів — спекуляція. Для них спеціально було вигадано окрему категорію — Meme Coins.

Коментарі

Всі новини