Facebook Pixel

Капіталізація мем-токена Shiba Inu обігнала вартість Nissan та Ryanair – що cталося на крипторинку

Криптовалюта Shiba Inu оновила історичний рекорд. Фото: Flickr

Криптовалюта Shiba Inu оновила історичний рекорд. Фото: Flickr

Останні дні на ринку криптовалют позначалися помітним просіданням. Однак поки ціна на bitcoin, ethereum та інші топові цифрові валюти взяла курс на зниження, «мемний» токен Shiba Inu 27 жовтня зріс на 30%, сьогодні – ще на понад 21%. Загалом за тиждень криптовалюта, яку іменують «вбивцею Dogecoin», збільшилася в ціні на майже 129% і посіла 10-те місце в рейтингу біржі CoinMarketCap.

Ринкова вартість валюти наразі становить близько $38,5 млрд. Отже, їй вдалося обійти низку великих компаній, серед яких Nissan ($19,9 млрд), LG ($19,8 млрд), Ryanair ($18 млрд), Deutsche Bank ($22,52 млрд) тощо.

Телеканал CNN повідомляє, що стрімке зростання вартості Shiba Inu розпочалося після того, як було порушено питання про лістинг альткоїна та розміщення його на брокерській торговій платформі Robinhood. Відповідна петиція на Change.org отримала вже понад 334,5 тис. підписів.

Telegram Logo

У Robinhood ситуацію коментувати відмовилися. Але раніше цього тижня генеральний директор компанії Володимир Тенєв сказав, що його платформа «ретельно оцінить, чи зможе додавати нові монети в безпечний для клієнтів спосіб і відповідно до нормативних вимог».

Додатково. На початку цього тижня «мемна» криптовалюта зазнала різкого обвалу після одного-єдиного твіту Ілона Маска. Той у дописі зауважив, що не купував Shiba Inu, має тільки біткоїни, Ethereum і Dogecoin. Остання вважається його улюбленою.

Раніше цього тижня Маск почав пампити «кролячі» криптовалюти: MoonRabbit зросла на 500%, Rocket Bunny — на 100%Коментарі

Всі новини

Як вибрати свій аромат

style