Facebook Pixel

Популярний онлайн-брокер Robinhood вийшов на IPO. Компанію оцінили майже в $32 млрд

Популярний онлайн-брокер Robinhood Markets Inc (NASDAQ: HOOD) під час IPO на технологічній біржі NASDAQ був оцінений інвесторами в $31,8 млрд, із урахуванням опціонів на акції працівників та подібні активи, вартість Robinhood буде ближче до $33 млрд.

Всього компанія залучила $2,1 млрд у рамках своєї первинної публічної пропозиції (IPO), повідомляє NASDAQ.

За даними самої Robinhood, чиста виручка компанії від IPO складе близько $1,89 млрд.

Telegram Logo

Напередодні розміщення Robinhood оголосив ціну $38 за акцію. IPO пройшло по нижній межі встановленого раніше діапазону $38- $42 за штуку.

За даними платформи, в ході IPO було продано 55 млн звичайних акцій класу А. З них 52,375 млн паперів реалізувала сама компанія, ще 2,625 млн — її акціонери. Також у андеррайтерів буде 30-денний опціон на покупку додаткових 5,5 млн акцій за ціною розміщення.

Засновники Robinhood Влад Тенев і Байджу Бхатт продали акцій на суму близько $50 млн кожен. У разі досягнення цільових показників у розмірі $101,5 за акцію протягом наступних чотирьох років, менеджери майданчика отримають винагороду в розмірі $1,4 млрд на двох.

Robinhood Markets Inc — власник торгового застосунку, який став популярним місцем для роздрібних інвесторів, які спекулюють на торгівлі акціями. Щомісяця кількість активних користувачів зросла з 11,7 млн на кінець грудня 2020-го до 21,3 млн на кінець червня 2021 року.

Компанія робить акцент на роздрібних інвесторів, які захоплюються торгівлею криптовалютою й акціями, такими як GameStop Corp GME.N. Різкі коливання паперів цих компаній стали наслідком торговельних спекуляцій на сайтах соціальних мереж, таких як Reddit.

Коментарі

Всі новини