Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Saudi Aramco розмістила додатковий пакет акцій в рамках IPO майже на $4 млрд

Фото: channel4000.com

Фото: channel4000.com

Державна нафтова компанія Saudi Aramco використала «опціон на продаж» і розмістила додатковий пакет в 450 мільйонів акцій, що збільшило розмір залучених коштів в рамках IPO до рекордних $29,4 млрд.

Компанія вказала, що може продати додатковий пакет акції через механізм перерозподілу акцій. Механізм over-allotment дозволяє компаніям, які проводили IPO, розмістити більше акцій в разі підвищеного попиту з боку інвесторів, повідомляє Reuters.

Контекст. Акції Aramco впали до 34 ріалів 8 січня на тлі посилення напруженості між США і Іраном. Це найнижчий показник з початку торгів 11 грудня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ціна Aramco після закриття торгів в четвер склала $1,87 трлн, що вище за ціну IPO, але нижче бажаної мети, яку виставив наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед бен Салман.

Cаудівське управління по ринку капіталу затвердило заявку державної нафтової компанії країни Saudi Aramco на проведення первинного розміщення частини своїх акцій (IPO) 3 листопада 2019.

Підписуйтесь на нас в Google News!

IPO Saudi Aramco стало найбільшим в історії. В ході розміщення було реалізовано 3 млрд акцій по $8,5 за акцію (32 саудівських ріалу). Вартість всіх виставлених на біржу акцій оцінюється в $25,6 млрд.

Saudi Aramco — національна нафтова компанія Саудівської Аравії. Найбільшу нафтову компанію світу за показником видобутку нафти і розміром нафтових запасів створили в 1993 році. Її контролює уряд Саудівської Аравії. За 2018 рік Saudi Aramco отримала рекордний в світі прибуток — вона заробила $ 111 млрд при загальній виручці $ 356 млрд.

Коментарі

Всі новини