Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Путін розповів, коли перший ракетний комплекс «Сармат» заступить на бойове чергування

Сармат та новітні С-500: що Путін наобіцяв своїй армії. Фото: kremlin.ru

Сармат та новітні С-500: що Путін наобіцяв своїй армії. Фото: kremlin.ru

Російський президент Володимир Путін анонсував, що, згідно з кремлівськими планами, перший ракетний комплекс «Сармат» заступить на бойове чергування до кінця поточного року. Про це він заявив під час зустрічі з випускниками вишів Міноборони рф.

Quote«Ми й надалі розвиватимемо та зміцнюватимемо наші Збройні сили з огляду на потенційні військові загрози та ризики на підставі уроків сучасних збройних конфліктів, удосконалюватимемо їхній бойовий склад. З-поміж пріоритетних напрямків — оснащення військ новітніми системами озброєння, які визначатимуть боєздатність армії та флоту найближчими роками та десятиліттями наперед», — наголосив він.

Путін додав, що російська армія вже почала отримувати унікальні комплекси протиповітряної та протиракетної оборони С-500 «Прометей». Розробники ЗРС С-500 запевняють, що він здатен знищувати ракети та космічні апарати на навколоземних орбітах, а також ліквідувати цілі, що летять на гіперзвуку.

Контекст. Російський стратегічний ракетний комплекс шахтного базування «Сармат» було створено на заміну радянським ракетним системам «Воєвода». Серійне його виробництво відбувається на Красноярському машинобудівному заводі. Російське Міноборони повідомило про перший успішний запуск МБР «Сармат» із космодрому Плесецьк 20 квітня 2022 року. Тоді очільник «Роскосмосу» Дмитро Рогозін опублікував відеозапис із воронкою, що утворилася після випробування міжконтинентальної ракети, і порадив російським ворогам «бути ввічливішими». Загалом «Роскосмос» планує збудувати 46 комплексів «Сармат».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини